Batéria CoreParts pre notebook Asus 26Wh Li-Pol 7.6V 3400mAh, E402S, E402SA, E502S
Popis
Dispozitive compatibile:
Baterii compatibile:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 0,68 x 21,13 x 16,6cm |
| Výrobca buniek | CoreParts |
| Technológia Cella | LiPo |
| Napätie | 7.6V |
| Výrobca | CoreParts |
| Kapacita | 3400mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | MBXAS-BA0104 |
| Hmotnosť | 428 g |
| Watt-hodinová kapacita | 26 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Batéria CoreParts pre notebook Asus 32WH 2Cell Li-Pol 7.6V 3400mAh , Asus:E502S E502MA
Posledný 3 ks na sklade
55.62€
