Batéria CoreParts pre notebook Acer 49Wh Li-ion 11.1V 4400mAh , Aspire E5-575-33BM, Aspire E5-575G-5341, Aspire E5-575G-53VG
Popis
Dispozitive compatibile:
Baterii compatibile:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 1,94 x 26,5 x 4,75cm |
| Výrobca buniek | CoreParts |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 11.1V |
| Výrobca | CoreParts |
| Kapacita | 5200mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | MBXAC-BA0027 |
| Hmotnosť | 307 g |
| Watt-hodinová kapacita | 57 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Batéria CoreParts pre notebook Acer 30Wh Li-ion 11.4V 2640mAh, Aspire V5 122P, Aspire V5-122P
Posledný 1 ks na sklade
-1.03€
