Batéria CoreParts pre notebook Acer 47Wh Li-Pol 7.5V 6250mAh , Aspire S7-392, Aspire S7-392-54208g12tws, Aspire S7-392-54208g25tws
Popis
Dispozitive compatibile:
Baterii compatibile:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 0,38 x 26,76 x 13,7cm |
| Výrobca buniek | CoreParts |
| Technológia Cella | LiPo |
| Napätie | 7.5V |
| Výrobca | CoreParts |
| Kapacita | 6250mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | MBXAC-BA0066 |
| Hmotnosť | 205 g |
| Watt-hodinová kapacita | 46 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Batéria CoreParts pre notebook Acer 30Wh Li-ion 11.4V 2640mAh, Aspire V5 122P, Aspire V5-122P
Posledný 1 ks na sklade
-1.03€
