Batéria CoreParts pre notebook Acer 30Wh Li-ion 11.4V 2640mAh, Aspire V5 122P, Aspire V5-122P
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 0,46 x 24,2 x 8,92cm |
| Výrobca buniek | CoreParts |
| Technológia Cella | Li-Ion |
| Napätie | 11.4V |
| Výrobca | CoreParts |
| Kapacita | 2640mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | MBXAC-BA0036 |
| Hmotnosť | 157 g |
| Watt-hodinová kapacita | 30 Wh |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
