Baseus Magnetic Mini Power Bank MagSafe 15W / PD QC 20W 10000mAh Black (Overseas Edition) + Xiaobai Series USB-C Cable - USB-C 60W 3A 0.5m Black
Popis
Baseus mágnesné mini Powerbank MagSafe 15W / PD QC 20W 10000mAh čierna (zahraničná verzia) + Xiaobai séria USB-C kábel - USB-C 60W 3A 0.5m čierny
Baseus Magnetic Mini powerbank je 10000mAh powerbank s MagSafe bezdrôtovým nabíjaním. Vďaka tomu môžeme dosiahnuť rýchle bezdrôtové nabíjanie až do 15W, alebo nabíjanie káblom až do 20W. Powerbank podporuje protokoly rýchleho nabíjania Power Delivery a Quick Charge. Produkt má kompaktnú veľkosť a nezaberá veľa miesta. Môžete si ho ľahko vziať so sebou na cestu a užívať si prístup k ďalšiemu zdroju energie. Budú tu aj štandardné bezpečnostné funkcie, ktoré zvyšujú bezpečnosť nabíjacieho procesu.
*MagSafe funguje iba s kompatibilnými Apple zariadeniami.
Špecifikácia powerbanku:
Značka: Baseus
Séria: Mágnesné Mini bezdrôtové
PPCXM10
Batéria: Batéria: Polymérový lítium
Kapacita: 10000mAh / 38.5Wh
Menovitá kapacita: 5800mAh (5V/2.4A)
Prevod energie: ≥75%
(5V / 3A, 9V / 2A)
Výkon (výstup): (5V / 2.4A, 9V / 2.22A, 12V / 1.5A)
Induktívny nabíjací výkon: 5W / 7,5W / 10W / 15W
Napájanie (celkom): 5V / 2,4A
Výkon (celkom): 20W
Podpora nabíjacích protokolov: Podpora nabíjacích protokolov: PD, QC
Materiál: 1: PC+ABS
Rozmery: Rozmery: 104.6x68.9x20mm
Hmotnosť: cca 208g
Čierna farba
Špecifikácia USB-C kábla:
Značka:Baseus
Xiaobai séria
Podporovaný výkon: 60W
Prúd: 3A
Typ konektora: USB-C / USB-C
Dĺžka: 0,5m
Čierna farba
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 104.6x68.9x20 |
| Maximálny príkon | USB-C (5V / 3A, 9V / 2A) |
| Kapacita | 10000 mAh |
| Výstupy | 1 USB-C, Wireless |
| Maximálny výkon | USB-C (5V / 2.4A, 9V / 2.22A, 12V / 1.5A), Wireless: 5W / 7.5W / 10W / 15W |
| Sklad | Externý sklad |
| Hmotnosť | 208 g |
| Bezdrôtové pripojenie | Áno |
