Baseus Compact powerbank, 5000mAh, 20W (modrá)
Popis
Baseus Compact Powerbank – 5000mAh, 20W (Modrá)
Nenechajte svoj telefón vybiť sa v najdôležitejších momentoch! S Baseus Compact powerbankou budú vaše zariadenia vždy pripravené. S kapacitou 5000 mAh a výkonom 20W je ideálnou voľbou pre každodenné použitie a cestovanie. Má zabudovaný Lightning port a viacvrstvový bezpečnostný systém chráni pripojené zariadenia.
Bezpečnosť na prvom mieste
Baseus Compact je vybavený 8-vrstvovým bezpečnostným ochranným systémom, ktorý poskytuje ochranu proti prehriatiu, preťaženiu, prepätiu a iným potenciálnym problémom.
Univerzálna kompatibilita
-
Zabudovaný Lightning konektor – iPhone 14 Pro nabije približne za 30 minút na 55%.
-
USB-C → USB-C kábel (v balení) – iPhone 15 Pro nabije približne za 30 minút na 57%.
Obojsmerné rýchle nabíjanie
-
Vstup: 18W rýchle nabíjanie – úplné nabitie približne 1 hodina 47 minút
-
Výstup: 20W rýchle nabíjanie – rýchle a efektívne napájanie
Obojsmerné rýchle nabíjanie umožňuje, aby powerbanka aj zariadenia boli v krátkom čase opäť pripravené na použitie.
Elegantný a kompaktný dizajn
Vďaka malým rozmerom (80 × 40,2 × 25,6 mm) a nízkej hmotnosti (približne 100 g) je ideálna na každodenné nosenie. Zmestí sa na malé miesto, takže je vždy po ruke, keď ju potrebujete.
Obsah balenia
-
Baseus Compact powerbanka
-
USB-C → USB-C nabíjací kábel
Technické údaje
-
Výrobca: Baseus
-
Kód produktu: P10068307313-00
-
Farba: Modrá
-
Kapacita: 5000 mAh / 18 Wh
-
Vstup (USB-C): 5V⎓2.4A, 9V⎓2A, 12V⎓1.5A
-
Výstup (USB-C): 5V⎓2.4A, 9V⎓2.22A, 12V⎓1.5A
-
Výstup (Lightning): 5V⎓2.4A, 9V⎓2.22A
-
Výstup (USB-C + Lightning): 5V⎓2.4A
-
Celkový výstup: 5V⎓2.4A
-
Rozmery: 80 × 40,2 × 25,6 mm
-
Hmotnosť: približne 100 g
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 80 x 40,2 x 25,6 mm |
| Maximálny príkon | 20 W (max) |
| Rýchle stiahnutie | Áno |
| Kapacita | 5000 mAh |
| Výstupy | 1 USB-C, 1 Lightning |
| Maximálny výkon | MAX 20W |
| Sklad | Externý sklad |
| Nabíjací výkon | 20 W |
| Hmotnosť | 100 g |
| Konektor typu C? | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
