Baseus Bipow rýchlonabíjačka Power Bank 10000mAh 20W biela (zahraničná verzia) + USB-A - Micro USB 0.25m biely kábel (PPBD050301)
Popis
Baseus Bipow fast power bank 10000mAh 20W biela (zahraničná verzia) + USB-A - Micro USB 0.25m biela batéria (PPBD050301)
Baseus Baseus Baseus Baseus určite pomôže v mnohých situáciách. Nemusíte sa obávať, že sa vám telefón alebo batéria vybije. Dodáva sa so zabudovaným neprerušiteľným zdrojom napájania;a umožňuje používať zariadenie v kancelárii, na ulici alebo vonku. Powerbank má všetko, čo potrebujete - rýchle napájanie, nízku spotrebu energie a možnosť uložiť a načítať energiu, keď ju potrebujete. Vyskúšajte si ju sami!
Špecifikácie:
Márka: Baseus
Model: PPBD050301
Feelér sín
Akumulátor típusa: Lítium-polymér
Kapacitaás: 10000mAh
Maximálnyális celkovýítmény: 20W
Vstupy: (5V / 2A, 9V / 2A); USB-C 18W (5V / 3A, 9V / 2A)
Výstupy: (5V / 3A , 9V / 2A, 12V / 1.5A); USB-C 20W (5V / 3A, 9V / 2,22A, 12V / 1.5A)
Töltési támogatás: FCP, AFC, QC
Tartozékok
1x Baseus Bipow Powerbank
1x tápkábel
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 164 x 90 x 25 |
| Maximálny príkon | Micro USB 18W (5V / 2A, 9V / 2A); USB-C 18W (5V / 3A, 9V / 2A) |
| Rýchle stiahnutie | Áno |
| Kapacita | 10000 mAh |
| Výstupy | 2 USB-A, 1 USB-C |
| Maximálny výkon | USB1 / USB2 18W (5V / 3A , 9V / 2A, 12V / 1.5A); USB-C 20W (5V / 3A, 9V / 2.22A, 12V / 1.5A) |
| Sklad | Externý sklad |
| Nabíjací výkon | 20 W |
| Hmotnosť | 250 g |
| Konektor typu C? | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
