Baseus Adaman Metal Powerbank 20000mAh PD QC 3.0 65W 2xUSB + USB-C + micro USB (čierna)
Popis
Baseus Powerbank PPIMDA-D01
Vďaka produktu značky Baseus môžete rýchlo nabiť svoj laptop alebo telefón. Zariadenie podporuje 65 W Power Delivery rýchlonabíjací protokol, takže batéria MacBooku sa úplne nabije za iba 2 hodiny. Powerbank má dva USB výstupné porty, ako aj USB-C a micro USB výstupné/vstupné porty.
Rýchle nabíjanie
Powerbank značky Baseus podporuje rýchlonabíjaciu technológiu a je kompatibilný so zariadeniami ako Huawei alebo Apple, takže batériu môžete nabiť na 50% za iba pol hodiny. Nabíjanie powerbanku PPIMDA-D01 je 5-krát rýchlejšie v porovnaní s inými modelmi, trvá iba 2 hodiny. S batériou 20000mAh musíte PPIMDA-D01 nabiť iba raz a môžete s ním obnoviť energiu svojich zariadení až 7-krát (v prípade Apple 8).
Elegantný dizajn
Powerbank je vyrobený z kovu a adamantia, čo mu dodáva elegantný vzhľad a robí ho odolným voči poškodeniu. LED displej pripomínajúci tvar kvapky vody informuje o napätí a prúde, ako aj o stave batérie.
Bezpečnosť
Lítium-polymérová batéria zabezpečuje bezpečné používanie. Produkt chráni vaše zariadenie pred prebitím, vybitím, nadprúdom, prehriatím atď. Okrem toho má powerbank certifikát bezpečnosti CE a FC. Navyše je možné produkt vziať na palubu každého lietadla.
Špecifikácia
Značka Baseus
Model PPIMDA-D01
Kapacita 20000mAh
Vstupný prúd
micro USB: 5V-2A, 9V-2A
Typ C USB: 5V-3A, 9V-2A, 12V-3A, 15V-3A, 20V-3A, 20V-3A
Výstupný prúd
USB1: 4,5V-5A 5V-4,5A 5V-3A, 9V-2A, 12V-1,5A
USB2: 5V-3A, 9V-3A, 12V-2.5A
USB C typ: 5V-3A, 9V-3A, 12V-3A, 15V-3A, 20V-3.25A
USB1+USB2: 5V-3A
Typ C USB+USB1/USB2: 45W+18W
Farba
Čierna
Materiál
kov + adamantium
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 154 x 65 x 27 |
| Maximálny príkon | Input current micro USB: 5V-2A, 9V-2A USB Type C: 5V-3A, 9V-2A, 12V-3A, 15V-3A, 20V-3A |
| Rýchle stiahnutie | Áno |
| Kapacita | 20000 mAh |
| Výstupy | 1 USB-C, 2 USB-A |
| Maximálny výkon | Output current: USB1: 4.5V-5A 5V-4.5A 5V-3A, 9V-2A, 12V-1.5A USB2: 5V-3A, 9V-3A, 12V-2.5A USB Type C: 5V-3A, 9V-3A, 12V-3A, 15V-3A, 20V-3.25A USB1+USB2: 5V-3A USB Type C+USB1/USB2: 45W+18W |
| Sklad | Externý sklad |
| Nabíjací výkon | 65 W |
| Hmotnosť | 450 g |
| Konektor typu C? | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
