Aukey PB-N74S powerbank, 20000mAh, 20W PD, 22,5W SCP (čierna)
Popis
Aukey PB-N74S Powerbank 20000mAh, 20W PD, 22.5W SCP – Čierna
A Aukey PB-N74S je powerbank s veľkou kapacitou, ktorý je spoľahlivý a umožňuje nabíjať až 3 zariadenia súčasne. Vďaka schopnosti rýchleho nabíjania 22,5 W, všestranným konektorom a pokročilým bezpečnostným funkciám je ideálnym spoločníkom na cestovanie, pracovné dni alebo každodenné použitie.
Hlavné vlastnosti:
Silný výkon, veľká kapacita
Vďaka kapacite 20 000 mAh môže Aukey PB-N74S niekoľkokrát nabiť smartfón, napríklad iPhone 15, takže sa nemusíte obávať nedostatku energie počas dlhších ciest.
Rýchle a efektívne nabíjanie
Podporuje rýchle nabíjanie až 22,5 W (SCP, PD), takže vaše zariadenia môžete nabiť bleskovo rýchlo, či už ide o telefón, tablet alebo bezdrôtové slúchadlá.
3 možnosti pripojenia
Vybavený portami USB-C, Micro-USB a Lightning – úplná kompatibilita s iOS a Android zariadeniami a možnosť nabíjania 3 zariadení súčasne.
Inteligentná ochrana
Vstavané bezpečnostné systémy chránia vaše zariadenia pred prebitím, prehriatím, prepätím a skratom – bezpečnosť na prvom mieste.
Displej a praktická veľkosť
Vstavaný displej úrovne nabitia poskytuje presné informácie o stave batérie. Kompaktné rozmery (143,7 × 68,7 × 26,4 mm) a hmotnosť len 386 g umožňujú jednoduché prenášanie kamkoľvek.
Technické údaje:
-
Výrobca: Aukey
-
Model: PB-N74S
-
Kapacita: 20 000 mAh
-
Typ batérie: Lítium-polymér
-
Lightning vstup: 5V 2A / 9V 2A
-
Micro-USB vstup: 5V 2A / 9V 2A
-
USB-C vstup: 5V 3A / 9V 2A
-
USB-C výstup: 5V 3A / 9V 2,22A / 12V 1,67A
-
USB 1/2 výstup: 4,5V 5A / 5V 4,5A / 9V 2A / 12V 1,5A
-
Maximálny výstupný výkon: 22,5 W
-
Rozmery: 143,7 × 68,7 × 26,4 mm
-
Hmotnosť: 386 g
-
Farba: Čierna
Kiszámoló
Kíváncsi hányszor tudja feltölteni telefonját?
Adja meg a tölteni kívánt eszköz akkumulátorának kapacitását, mi pedig kiszámoljuk, hogy ez a power bank egyszeri feltöltéssel, kb. hányszor tudja feltölteni 20%-ról 100%-ra az adott eszközt.
Ha nem tudja telefonja/tabletje akkumulátor kapacitását, az alábbi oldalon tudja megnézni: www.gsmarena.com
Tölteni kívánt eszköz akku kapacitása (mAh):
Ennyiszer tölthető fel:
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 143,7 x 68,7 x 26,4 mm |
| Maximálny príkon | Micro USB: 5V/1A; USB-C: 5V 3A, 9V 2A |
| Rýchle stiahnutie | Áno |
| Kapacita | 20000 mAh |
| Výstupy | 2 USB-A, 1 USB-C |
| Maximálny výkon | MAX 22.5W |
| Sklad | Externý sklad |
| Hmotnosť | 386 g |
| Konektor typu C? | Áno |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
