Green Cell akumulátor/akku LiFePO4 80Ah 12.8V Lítium-železo-fosfát, fotovoltaické, solárne systémy
Popis
- Lítium-železo-fosfát akumulátor sa vyznačuje výnimočnou odolnosťou, prúdovým výkonom a rýchlosťou nabíjania. Okrem toho má dlhšiu životnosť a je ľahšou alternatívou k oloveným akumulátorom.
- LiFePO4 akumulátory si po 2000 nabíjacích cykloch zachovávajú viac ako 80% svojej kapacity, čím poskytujú viac ako 7 rokov prevádzky. Vďaka nízkej samovybíjacej miere bude akumulátor plne funkčný aj po roku skladovania.
- Dlhá životnosť a vysoká odolnosť, nízka hmotnosť a prúdové parametre sú dôvodmi, prečo sa tieto akumulátory používajú v rekreačných vozidlách a karavanoch, na lodiach, ako aj vo fotovoltaických systémoch, ktoré zabezpečujú napájanie domácností využívajúcich solárne panely.
- Nanofosfátové akumulátory sú vybavené systémom správy akumulátorov (BMS), ktorý monitoruje nielen nabíjanie a vybíjanie akumulátora, ale aj teplotu, čím zabezpečuje bezpečnú prevádzku a maximalizuje životnosť akumulátora.
-
Paralelné a sériové zapojenie: Sériovo maximálne 4ks, paralelne neobmedzený počet kusov je možné spojiť.
Kód produktu: CAV12 |
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 260x168x211mm |
| Napätie | 12.8V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Dĺžka | 260mm |
| Kapacita | 80 Ah |
| Sklad | Centrálny sklad |
| Šírka | 168 |
| Kód produktu | CAV12 |
| Výška | 211 |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell CUBE LiFePO4 7Ah 12,8V 89,6Wh lítium-železofosfátová batéria pre UPS, monitorovanie
Na sklade
-18.97€
Green Cell CUBE LiFePO4 10Ah 12,8V 128Wh lítium-železofosfátová batéria pre UPS, monitorovanie
Posledný 4 ks na sklade
35.87€
