akkumulátor/akku LiFePO4 60Ah 12.8V Lítium-vasfoszfát, fotovoltaikus, napelemes rendszerű kempingautóhoz CAV11
Popis
- Lítium-železofosfátová batéria sa vyznačuje mimoriadnou odolnosťou, prúdovým výkonom a rýchlosťou nabíjania. Má tiež dlhšiu životnosť a je ľahšou alternatívou olovených akumulátorov.
- LiFePO4 si zachovávajú viac ako 80 % svojej kapacity aj po 2 000 nabíjacích cykloch, a tak poskytujú viac ako 7 rokov prevádzky. Vďaka nízkej miere samovybíjania bude batéria plne pripravená na prevádzku aj po roku skladovania.
- Dlhá životnosť a vysoká odolnosť batérie, nízka hmotnosť a prúdové parametre sú dôvodom, prečo sa tieto batérie používajú vo vozidlách na voľný čas a v karavanoch, v lodiach a vo fotovoltaických zariadeniach zabezpečujúcich napájanie domácností pomocou solárnych panelov.
- Nanofosfátové batérie sú vybavené systémom riadenia batérie BMS, ktorý monitoruje nielen nabíjanie a vybíjanie batérie, ale aj teplotu, čím zabezpečuje bezpečnosť prevádzky a maximalizuje životnosť batérie.
- Paralelné a sériové zapojenie: Do série je možné zapojiť maximálne 4 jednotky a paralelne je možné pripojiť neobmedzený počet jednotiek.
Termék kód: CAV11 |
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 260x168x211mm |
| Veľkosť konektora | M8 |
| Napätie | 12.8V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Dĺžka | 260mm |
| Kapacita | 60 Ah |
| Sklad | Externý sklad |
| Šírka | 168 |
| Kód produktu | CAV11 |
| Hmotnosť | 5780 g |
| Výška | 211 |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Green Cell akumulátor/akku LiFePO4 80Ah 12.8V Lítium-železo-fosfát, fotovoltaické, solárne systémy
Na sklade
-84.22€
Green Cell CUBE LiFePO4 7Ah 12,8V 89,6Wh lítium-železofosfátová batéria pre UPS, monitorovanie
Na sklade
-18.97€
Green Cell CUBE LiFePO4 10Ah 12,8V 128Wh lítium-železofosfátová batéria pre UPS, monitorovanie
Posledný 4 ks na sklade
35.87€
