Green Cell akumulátor/akku LiFePO4 50Ah 12.8V 640Wh Lítium-železo-fosfát, fotovoltaický, solárny systém
Popis
Lítium-železo-fosfát akumulátor sa vyznačuje výnimočnou odolnosťou, prúdovým výkonom a rýchlosťou nabíjania. Okrem toho má dlhšiu životnosť a je ľahšou alternatívou k oloveným akumulátorom.
Akumulátory LiFePO4 si aj po 2000 nabíjacích cykloch zachovávajú viac ako 80% svojej kapacity, čím zabezpečujú viac ako 7 rokov prevádzky. Vďaka nízkej samovybíjacej miere bude akumulátor plne funkčný aj po roku skladovania.
Dlhá životnosť a vysoká odolnosť, nízka hmotnosť a prúdové parametre sú dôvodom, prečo sa tieto akumulátory používajú v rekreačných vozidlách a karavanoch, na lodiach, ako aj v fotovoltaických systémoch, ktoré zabezpečujú napájanie domácností využívajúcich solárne panely.
Nanofosfátové akumulátory sú vybavené systémom správy akumulátorov (BMS), ktorý monitoruje nielen nabíjanie a vybíjanie akumulátora, ale aj teplotu, čím zabezpečuje bezpečnú prevádzku a maximalizuje životnosť akumulátora.
Paralelné a sériové zapojenie: Sériovo maximálne 4ks, paralelne neobmedzený počet kusov je možné prepojiť.
Kód produktu: CAV06 |
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 260x168x211mm |
| Veľkosť konektora | M8 |
| Napätie | 12.8V |
| Napätie | 12V |
| Výrobca | Green Cell |
| Dĺžka | 260mm |
| Kapacita | 50 Ah |
| Sklad | Externý sklad |
| Šírka | 168 |
| Kód produktu | CAV06 |
| Hmotnosť | 5380 g |
| Výška | 211 |
