5x lítiová batéria Green Cell CR2025 3V 160mAh
Popis
Kompatibilné zariadenia:
- SICE WHY EVO
- BENINCA IO
- BERNER BHS211
- CHAMBERLAIN 94334E
- ECOSTAR RSC2
- ECOSTAR RSE2
- FERPORT TAC2KR
- HÖRMANN EcoStar Lifrtonic
- Hörmann Ecostar RSC2
- HÖRMANN ECOSTAR RSE2
- HÖRMANN FIT2 868
- HÖRMANN HSD 2
- HÖRMANN HSD2
- HÖRMANN HSD2 868
- HÖRMANN HSP4
- LIFTMASTER 94334E
- LIMUS ONE RSC2
- MOTORLIFT 84334EML
- PRASTEL MPSTP2E
- PRASTEL MT2E
- PRASTEL MT4E
- PROEM SE4C4F
- CR 2025
Kompatibilné batérie:
Kód produktu: XCR04
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 19.8mm x 2.4mm |
| Ďalšie informácie | Működési hőmérséklet: -18°C - 50°C |
| Napätie | 3V |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 160 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | XCR04 |
| Hmotnosť | 2 g |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Greencell Blister 5x Lítiová batéria CR2450 3V 600mAh gombíková batéria pre kľúče, hodinky, diaľkové ovládače, váhy
Externé zásoby
-3.33€
