10x lítiová batéria Green Cell CR1620 3V 70mAh
Popis
Kompatibilné zariadenia:
Kompatibilné batérie:
Kód produktu: XCR03
Parametre
| Veľkosť obsadenosti | 15.9mm x 1.9mm |
| Ďalšie informácie | Működési hőmérséklet: -18°C - 50°C |
| Napätie | 3V |
| Výrobca | Green Cell |
| Kapacita | 70 mAh |
| Sklad | Externý sklad |
| Kód produktu | XCR03 |
| Hmotnosť | 1 g |
Recenzie
Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Podobné produkty
Greencell Blister 5x Lítiová batéria CR2450 3V 600mAh gombíková batéria pre kľúče, hodinky, diaľkové ovládače, váhy
Externé zásoby
-3.33€
